MAESTRO CLUB Kolovraty
logo logo logo
  Hlavní menukulatý roh

Reklamakulatý roh
GEFOS a.s. - generální partner 4. ročníku volejbalového turnaje GEODETŮ A KARTOGRAFŮ 2006

Kontaktkulatý roh
MAESTRO CLUB Kolovraty
Mírová 260/3
103 00 Praha 10 - Kolovraty
Telefon: 26771 0772
E-mail: info@maestroclub.cz
Web: http://www.maestroclub.cz

: 26525721
DIČ : CZ 26525721

Oč ČSTV : 3110090
Rč ČSRS : 977

Číslo BÚ: 1031027200/5500
Banka: Raiffeisenbank a.s. , Praha 6

Živnostenský list: " Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím "

Návštěvnostkulatý roh

Citátkulatý roh

Účinek úderu nezávisí na tom, jak často a jakou silou udeříme, ale kam.

(H. de Balzac)

Termín: sobota 3. června 2006 (hala zamluvena od 8:00 do 20:00)

Prezentace: 8:00 - 8:30 přímo v hale ČVUT

Místo konání: hala ČVUT Na Julisce (Pod Juliskou 4, Praha 6), http://www.suz.cvut.cz/sportoviste_vyuka_verejnost.html

Startovné:

• týmy studentů ČVUT (všichni členové týmu musí být studenty ČVUT a tuto skutečnost doloží platným průkazem studenta) 400,-Kč,
  • ostatní týmy 600,-Kč,
  • startovné je nutné zaplatit nejpozději do 2.6.2006 v hotovosti nebo do 2.6.2006 na účet sportovního klubu (Číslo BÚ: 1031027200/5500, Banka: Raiffeisenbank a.s. , Praha 6). Startovné v hotovosti je možné zaplatit u Jiřího Cajthamla (Fakulta stavební, místnost B867, jiri.cajthaml@fsv.cvut.cz), případně u Květky Balaštíkové kvetoslava.balastikova@fsv.cvut.cz,
  • v případě nezaplacení startovného se místo na turnaji postupuje dalšímu zájemci.
  • termín pro podání přihlášek prodloužen do 2.6.2006!!!

Přihlášky: viz informace o možnosti přihlášení

Max. počet týmů: 18

Složení týmů: na soupisce může být uvedeno 6 a více hráčů, na hřišti musí být vždy 2 hráči opačného pohlaví tzn. 4+2,3+3,2+4 (ženy + muži)

Herní systém: 3 základní skupiny po 6 týmech, ve kterých se bude hrát systémem každý s každým (počet zápasů v základních skupinách: 45), bude následovat play-off, do kterého postoupí první 3 týmy ze všech skupin, viz schéma (počet zápasů v play-off: 9).

Pravidla: Pravidla turnaje ( pdfpdf , docdoc )

Rozhodčí: zápasy budou rozhodovat profesionální rozhodčí (min. 3. třídy volejbalu)

Občerstvení: bude zajištěno formou bufetu přímo v hale (v jedné z šaten), bude možné zakoupit standardní pivo, limo, párek atd. Nápojový a jídelní lístek bude zveřejněn později.

Ceny pro vítěze: První tři týmy získají poháry pro vítěze a věcné ceny. Každý tým získá věcné ceny!

Další informace: V hale je nutné hrát v halové obuvi se světlou podrážkou! V hale bude k dispozici cca. 15 volejbalových míčů (pokud máte možnost přineste si vlastní, míčů není nikdy dost :-) k rozcvičení.

Dnes: 12. 12. 2017

Partneři klubukulatý roh
Hlavním mediálním partnerem našeho klubu je Rádio OLYMPIC 103,7 FM.

Rádio OLYMPIC 103,7 FM

Hlavním internetovým partnerem našeho klubu je Sportovní server RSPORT.

RSPORT - www.rsport.cz

Spřátelené organizacekulatý roh
Ikonka

Partneři turnajekulatý roh
Generálním partnerem turnaje je GEFOS a.s..

GEFOS a.s.

Mediálním partnerem turnaje je časopis GEOinformace.

GEOinformace

Mediálním partnerem turnaje je časopis Zeměměřič.

Zeměměřič

Web site powered by phpRS                 Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Připomínky a dotazy ke stránkách zasílejte na adresu webmaster@maestroclub.cz.

MAESTRO CLUB Kolovraty © 2005,2006. Připojeno přes IGNUM - ještě lepší hosting